570 4st Foton (domherre). B107

1323a_8dc8635887ec1de_med.jpeg
  • 1323a_8dc8635887ec1de_sm.jpeg
  • 1323b_8dc86358910f118_sm.jpeg
  • 1323c_8dc863589a52622_sm.jpeg
  • 1323d_8dc86358a213c9b_sm.jpeg
  • 1323e_8dc86358aa05dae_sm.jpeg
  • 1323f_8dc86358b3c08ec_sm.jpeg
  • 1323g_8dc86358bcc5777_sm.jpeg
  • 1323h_8dc86358c5204e5_sm.jpeg
  • 1323i_8dc86358ccdd1d7_sm.jpeg
  • 1323j_8dc86358d5d4ce4_sm.jpeg
  • 1323k_8dc86358dd0375f_sm.jpeg
  • 1323l_8dc86358e473b90_sm.jpeg
  • 1323m_8dc86358eb99751_sm.jpeg

Signerad och numrerad se bilder.

  • Skick:fint skick
  • Storlek:LH 42,5x32,5cm

Slagavgift (inkl. moms)20 SEK