141 A.O Kvarnsjö, Bordslampa mässing. L1

1012c_8dc816c6604c277_med.jpeg
  • 1012c_8dc816c6604c277_sm.jpeg
  • 1012a_8dc816c64c35074_sm.jpeg
  • 1012b_8dc816c6562fefb_sm.jpeg
  • 1012d_8dc816c66a8a6a7_sm.jpeg
  • 1012e_8dc816c67313c8e_sm.jpeg
  • 1012f_8dc816c67d7b054_sm.jpeg
  • 1012g_8dc816c686ef2b2_sm.jpeg
  • 1012h_8dc816c6918d4f4_sm.jpeg
  • 1012i_8dc816c69e70cc5_sm.jpeg
  • 1012j_8dc816c6a763aec_sm.jpeg
  • 1012k_8dc816c6b82b1a1_sm.jpeg
  • 1012l_8dc816c6c44cf13_sm.jpeg
  • 1012m_8dc816c6d12ee36_sm.jpeg
  • 1012n_8dc816c6dc52d0e_sm.jpeg
  • 1012o_8dc816c6e6cc148_sm.jpeg
  • 1012p_8dc816c6f18a7ad_sm.jpeg
  • 1012q_8dc816c6fbbd955_sm.jpeg
  • 1012r_8dc816c7052edb0_sm.jpeg
  • 1012s_8dc816c70f21268_sm.jpeg

A.O Kvarnsjö 1977 stämplat på undersida.

  • Skick:bruksslitage kan finnas
  • Storlek:H36cm Ø22cm

Slagavgift (inkl. moms)20 SEK