261 Silverfat. A69

1117a_8dc84710752cbd2_med.jpeg
  • 1117a_8dc84710752cbd2_sm.jpeg
  • 1117b_8dc8471086fd3ed_sm.jpeg
  • 1117c_8dc84710932ef65_sm.jpeg
  • 1117d_8dc84715df9f8e2_sm.jpeg
  • 1117d_8dc847128ffb110_sm.jpeg

Stämplad med GAB kattfot S i sexkant C8.

  • Storlek:Ø17cm
  • Vikt:95

Slagavgift (inkl. moms)20 SEK