256 Silver skål på fot. A66

1114a_8dc846c8a4e781c_med.jpeg
  • 1114a_8dc846c8a4e781c_sm.jpeg
  • 1114b_8dc846c8ae85420_sm.jpeg
  • 1114c_8dc846c8b7dbb7d_sm.jpeg
  • 1114d_8dc846c8c10b163_sm.jpeg
  • 1114e_8dc846c8cbad272_sm.jpeg
  • 1114f_8dc846c8d695cde_sm.jpeg
  • 1114g_8dc846c8e18d8ab_sm.jpeg
  • 1114h_8dc846c8e9dc3c4_sm.jpeg
  • 1114i_8dc846c8f23fc3f_sm.jpeg
  • 1114j_8dc846cf31dc122_sm.jpeg
  • 1114k_8dc846cf3833abf_sm.jpeg
  • 1114l_8dc846cf3ebab8c_sm.jpeg
  • 1114m_8dc846cf45b5c5f_sm.jpeg

Stämplad med EAB kattfot S i sexkant Z7 W.

  • Storlek:H14cm Ø21cm
  • Vikt:295

Slagavgift (inkl. moms)20 SEK