311 Bestick nysilver. A158

2844a_8dca262e54a01ba_med.jpeg
  • 2844a_8dca262e54a01ba_sm.jpeg
  • 2844b_8dca262e6b0e5af_sm.jpeg
  • 2844c_8dca262e86b143f_sm.jpeg
  • 2844d_8dca262ea316aac_sm.jpeg
  • 2844e_8dca262eb9bdd73_sm.jpeg
  • 2844f_8dca262ed37dd3a_sm.jpeg
  • 2844g_8dca262eea685aa_sm.jpeg
  • 2844h_8dca262f030633a_sm.jpeg
  • 2844i_8dca262f18d5341_sm.jpeg
  • 2844j_8dca262f3403d95_sm.jpeg
  • 2844k_8dca262f49a27da_sm.jpeg
  • 2844l_8dca262f62cc342_sm.jpeg
  • 2844m_8dca262f7c5873e_sm.jpeg
  • 2844n_8dca262f930a65e_sm.jpeg
  • 2844o_8dca262fab77b53_sm.jpeg
  • 2844p_8dca262fc43cbc5_sm.jpeg
  • 2844q_8dca262fdbe287e_sm.jpeg
  • 2844r_8dca262ff0b8170_sm.jpeg
  • 2844s_8dca263005cb312_sm.jpeg
  • 2844t_8dca26301dbd561_sm.jpeg
  • 2844u_8dca2630364d465_sm.jpeg
  • 2844v_8dca26304e05579_sm.jpeg
  • 2844x_8dca263060ca248_sm.jpeg
  • 2844y_8dca263072fb50e_sm.jpeg
  • 2844z_8dca263085cccda_sm.jpeg
  • 2844A_8dca26309cb0574_sm.jpeg
  • 2844B_8dca2630b6b276e_sm.jpeg
  • 2844C_8dca2630ca4574a_sm.jpeg
  • 2844D_8dca2630dd83fc7_sm.jpeg

Vikt ca 2kg.

Stämplar finns.

  • Skick:bruksslitage kan finnas
  • Storlek:se bilder

Slagavgift (inkl. moms)20 SEK