314 Diverse bestick nysilver m.m. A159

2845a_8dca26372b02faa_med.jpeg
  • 2845a_8dca26372b02faa_sm.jpeg
  • 2845b_8dca2637419553d_sm.jpeg
  • 2845c_8dca26375b89dfa_sm.jpeg
  • 2845d_8dca263771b0834_sm.jpeg
  • 2845e_8dca26378c132d7_sm.jpeg
  • 2845f_8dca2637a0f641b_sm.jpeg
  • 2845g_8dca2637b9f8358_sm.jpeg
  • 2845h_8dca2637cf9b57c_sm.jpeg
  • 2845i_8dca2637e98f670_sm.jpeg
  • 2845j_8dca26380367388_sm.jpeg
  • 2845k_8dca26381b77577_sm.jpeg
  • 2845l_8dca26382f34554_sm.jpeg
  • 2845m_8dca263847cdcb2_sm.jpeg
  • 2845n_8dca26385c43de0_sm.jpeg
  • 2845o_8dca2638744cb07_sm.jpeg
  • 2845p_8dca26388b5a50a_sm.jpeg
  • 2845q_8dca2638a5d4710_sm.jpeg

Vikt ca 1,2kg.

Stämplar finns.

  • Skick:bruksslitage kan finnas
  • Storlek:se bilder

Slagavgift (inkl. moms)20 SEK