448 Kanna ljusstake askfat tenn m.m. A154

2833a_8dca2575bc60757_med.jpeg
  • 2833a_8dca2575bc60757_sm.jpeg
  • 2833b_8dca2575d940651_sm.jpeg
  • 2833c_8dca2575f526536_sm.jpeg
  • 2833d_8dca25760ceab98_sm.jpeg
  • 2833e_8dca25762936cd0_sm.jpeg
  • 2833f_8dca257643267cc_sm.jpeg
  • 2833g_8dca25765766a93_sm.jpeg
  • 2833h_8dca25766e76383_sm.jpeg
  • 2833i_8dca25768608194_sm.jpeg
  • 2833j_8dca25769ec1fe1_sm.jpeg
  • 2833k_8dca2576b6035b3_sm.jpeg
  • 2833l_8dca2576cbd36b8_sm.jpeg
  • 2833m_8dca2576e25e983_sm.jpeg
  • 2833n_8dca2576f8cf060_sm.jpeg
  • 2833o_8dca25770f21425_sm.jpeg
  • 2833p_8dca257724041ac_sm.jpeg
  • 2833q_8dca257737f2dde_sm.jpeg
  • 2833r_8dca25774fe64a4_sm.jpeg

Stämplar finns.

  • Skick:bruksslitage kan finnas
  • Storlek:kanna H24cm

Slagavgift (inkl. moms)20 SEK