372 Äldre garnvinda. B180

3882a_8dcb85088235806_med.jpeg
  • 3882a_8dcb85088235806_sm.jpeg
  • 3882b_8dcb850899eb48f_sm.jpeg
  • 3882c_8dcb8508b6686e2_sm.jpeg
  • 3882d_8dcb8508d349800_sm.jpeg
  • 3882e_8dcb8508eac2e6e_sm.jpeg
  • 3882f_8dcb8509004c190_sm.jpeg

  • Skick:små repor och bruksslitage finns
  • Storlek:H75cm Ø100cm

Slagavgift (inkl. moms)20 SEK