266 2st Kopparbaljor 1st U.K Fredman Östersund. B80

3589a_8dcb5500402a98c_med.jpeg
  • 3589a_8dcb5500402a98c_sm.jpeg
  • 3589b_8dcb55005a3b1e6_sm.jpeg
  • 3589c_8dcb550071792df_sm.jpeg
  • 3589d_8dcb5500889a9b6_sm.jpeg
  • 3589e_8dcb5500a168f7c_sm.jpeg
  • 3589f_8dcb5500ba6b1c0_sm.jpeg
  • 3589g_8dcb5500d342986_sm.jpeg
  • 3589h_8dcb5500edc9aba_sm.jpeg
  • 3589i_8dcb5522426660c_sm.jpeg
  • 3589j_8dcb55225982ece_sm.jpeg
  • 3589k_8dcb552270146b8_sm.jpeg
  • 3589l_8dcb5522890b939_sm.jpeg
  • 3589m_8dcb5522a061dc2_sm.jpeg
  • 3589n_8dcb5522b78b453_sm.jpeg
  • 3589o_8dcb5522c937e64_sm.jpeg
  • 3589p_8dcb5522db709c0_sm.jpeg

  • Skick:slitage och lagningar finns.
  • Storlek:LBH 46x35x26cm

Slagavgift (inkl. moms)20 SEK