460 Böcker Årets fotboll och Focus uppslagsbok. B224

3936a_8dcbab5a03f929a_med.jpeg
  • 3936a_8dcbab5a03f929a_sm.jpeg
  • 3936b_8dcbab5a22b7cff_sm.jpeg
  • 3936c_8dcbab5a3e3abf1_sm.jpeg
  • 3936d_8dcbab5a5800e5b_sm.jpeg
  • 3936e_8dcbab5a7410971_sm.jpeg
  • 3936f_8dcbab5a91f0484_sm.jpeg
  • 3936g_8dcbab5aab3b2dd_sm.jpeg
  • 3936h_8dcbab5ac46c091_sm.jpeg
  • 3936i_8dcbab5adee8263_sm.jpeg
  • 3936j_8dcbab5af86af5b_sm.jpeg
  • 3936k_8dcbab5b100a97c_sm.jpeg

Årets Fotboll 1957-1961.

  • Skick:skador och slitage finns
  • Storlek:LBH 21x3x28,5cm

Slagavgift (inkl. moms)20 SEK