940 Diverse nysilver fat tallrikar Reijmyre ljusstake m.m. A267

4282a_8dcc01b3eda83fc_med.jpeg
  • 4282a_8dcc01b3eda83fc_sm.jpeg
  • 4282b_8dcbf88d7ab3c1a_sm.jpeg
  • 4282c_8dcbf88d824caf7_sm.jpeg
  • 4282d_8dcbf88d8c1b4b2_sm.jpeg
  • 4282e_8dcbf88d945c212_sm.jpeg
  • 4282f_8dcbf88d9b9eaa3_sm.jpeg
  • 4282g_8dcbf88da4d36bd_sm.jpeg
  • 4282h_8dcbf88dab0e4d4_sm.jpeg
  • 4282i_8dcbf88db34355c_sm.jpeg
  • 4282j_8dcbf88db9c1f26_sm.jpeg
  • 4282k_8dcbf88dc17a174_sm.jpeg
  • 4282l_8dcbf88dc82a51f_sm.jpeg
  • 4282m_8dcbf88dcee728e_sm.jpeg
  • 4282n_8dcbf88dd638c87_sm.jpeg
  • 4282o_8dcbf88ddcad323_sm.jpeg
  • 4282p_8dcbf88de3055be_sm.jpeg
  • 4282q_8dcbf88dea04a91_sm.jpeg
  • 4282r_8dcbf88df2c1347_sm.jpeg
  • 4282s_8dcbf88dfc43711_sm.jpeg
  • 4282t_8dcbf88e02d83d2_sm.jpeg
  • 4282u_8dcbf88e0c68225_sm.jpeg
  • 4282v_8dcbf88e13ea649_sm.jpeg
  • 4282x_8dcbf88e1a84a17_sm.jpeg
  • 4282y_8dcbf88e2343d1c_sm.jpeg
  • 4282a_8dcbf88d72bd17e_sm.jpeg

Stämplar som finns "Prima Nysilver" "Prima N.S.".

  • Skick:gott skick men bruksslitage kan finnas
  • Storlek:största fatet LB 30x15cm

Slagavgift (inkl. moms)20 SEK