696 Moretime 17Jewels Incabloc klocka. A35

3456a_8dcbb199909dd52_med.jpeg
  • 3456a_8dcbb199909dd52_sm.jpeg
  • 3456b_8dcb22061ce0444_sm.jpeg
  • 3456c_8dcb2206325ca6c_sm.jpeg
  • 3456d_8dcb220646e2a71_sm.jpeg
  • 3456e_8dcb22065b621ae_sm.jpeg
  • 3456f_8dcb22066f21afe_sm.jpeg
  • 3456g_8dcb220683c994e_sm.jpeg
  • 3456h_8dcb2206988635b_sm.jpeg
  • 3456i_8dcb2206ae1d635_sm.jpeg
  • 3456j_8dcb2206c4624aa_sm.jpeg
  • 3456a_8dcb2206085a783_sm.jpeg

Klocka, armbandsur,

  • Skick:bruksslitage, repor på glas
  • Storlek:Ø35mm

Slagavgift (inkl. moms)20 SEK