970 Red Wolf Slammer mountainbike. B250

4045a_8dcbc2f8f3a09d2_med.jpeg
  • 4045a_8dcbc2f8f3a09d2_sm.jpeg
  • 4045b_8dcbc2f8fd83dca_sm.jpeg
  • 4045c_8dcbc2f907a328e_sm.jpeg
  • 4045d_8dcbc2f910bf0d7_sm.jpeg
  • 4045e_8dcbc2f91b93f31_sm.jpeg
  • 4045f_8dcbc2f92573c3f_sm.jpeg
  • 4045g_8dcbc2f92efcb8f_sm.jpeg
  • 4045h_8dcbc2f938b9190_sm.jpeg
  • 4045i_8dcbc2f942defc0_sm.jpeg
  • 4045j_8dcbc2f94c6c103_sm.jpeg
  • 4045k_8dcbc2f95637f21_sm.jpeg
  • 4045l_8dcbc2f9604bc9b_sm.jpeg
  • 4045m_8dcbc2f969ff79d_sm.jpeg

  • Skick:skador och slitage finns
  • Storlek:sadel H85cm

Slagavgift (inkl. moms)20 SEK