50 Silver mynt/medaljer Rikslantbruksmötet i Stockholm 1946. A94

3621a_8dcb5ee5ef6797d_med.jpeg
  • 3621a_8dcb5ee5ef6797d_sm.jpeg
  • 3621b_8dcb5ee607abc19_sm.jpeg
  • 3621c_8dcb5ee61f8f4e1_sm.jpeg
  • 3621d_8dcb5ee634db111_sm.jpeg
  • 3621e_8dcb5ee64cd3acb_sm.jpeg
  • 3621f_8dcb5ee66292476_sm.jpeg
  • 3621g_8dcb5ee6755c517_sm.jpeg
  • 3621h_8dcb5ee6896fd41_sm.jpeg
  • 3621i_8dcb5ee69bb1827_sm.jpeg
  • 3621j_8dcb5ee6b13b614_sm.jpeg
  • 3621k_8dcb5ee6c0e3dcd_sm.jpeg
  • 3621l_8dcb5ee6d6545c6_sm.jpeg
  • 3621m_8dcb5ee6e702188_sm.jpeg
  • 3621n_8dcb5ee6f6acc0a_sm.jpeg
  • 3621o_8dcb5ee70abca59_sm.jpeg
  • 3621p_8dcb5ee71be721e_sm.jpeg
  • 3621q_8dcb5ee72a409ef_sm.jpeg
  • 3621r_8dcb5ee7387edae_sm.jpeg
  • 3621s_8dcb5ee74ab66e2_sm.jpeg

6st. Stämplad med "S&CO U8 Kattfoten S i sexkant".

  • Storlek:se bilder
  • Vikt:174.3

Slagavgift (inkl. moms)20 SEK