359 Äldre skolbänk. B182

5886a_8dcd6dfc1132b9c_med.jpeg
  • 5886a_8dcd6dfc1132b9c_sm.jpeg
  • 5886b_8dcd6dfc28eb35f_sm.jpeg
  • 5886c_8dcd6dfc42e6a79_sm.jpeg
  • 5886d_8dcd6dfc5ec20b5_sm.jpeg
  • 5886e_8dcd6dfc77f9c2b_sm.jpeg
  • 5886f_8dcd6dfc8ed920c_sm.jpeg
  • 5886g_8dcd6dfca33aa6d_sm.jpeg
  • 5886h_8dcd6dfcb9ed419_sm.jpeg
  • 5886i_8dcd6dfcd23837d_sm.jpeg
  • 5886j_8dcd6dfce9f13c9_sm.jpeg
  • 5886k_8dcd6dfd03c2491_sm.jpeg

  • Skick:bruksslitage
  • Storlek:LBH 58x50x76cm
  • Proveniens:Från Ålsta byskola i Fåker

Slagavgift (inkl. moms)20 SEK