410 Äldre stickmaskin i trälåda gjutjärn. B222

5499a_8dcd22b746508fa_med.jpeg
  • 5499a_8dcd22b746508fa_sm.jpeg
  • 5499b_8dcd22b7662deec_sm.jpeg
  • 5499c_8dcd22b7863c968_sm.jpeg
  • 5499d_8dcd22b79eb20a7_sm.jpeg
  • 5499e_8dcd22b7bc82ef8_sm.jpeg
  • 5499f_8dcd22b7d97f399_sm.jpeg
  • 5499g_8dcd22b7f3259e3_sm.jpeg
  • 5499h_8dcd22b80dba1c2_sm.jpeg
  • 5499i_8dcd22b82aedc87_sm.jpeg
  • 5499j_8dcd22b847ba600_sm.jpeg
  • 5499k_8dcd22b8625ae83_sm.jpeg
  • 5499l_8dcd22b87bc065c_sm.jpeg
  • 5499m_8dcd22b8911233c_sm.jpeg
  • 5499n_8dcd22b8a9baaec_sm.jpeg
  • 5499o_8dcd22b8c6c400d_sm.jpeg
  • 5499p_8dcd22b8de8a64e_sm.jpeg
  • 5499q_8dcd22b8f7f07db_sm.jpeg
  • 5499r_8dcd22b9126abe1_sm.jpeg
  • 5499s_8dcd22b931d276e_sm.jpeg
  • 5499t_8dcd22b94e77de1_sm.jpeg
  • 5499u_8dcd22b96e2fe79_sm.jpeg
  • 5499v_8dcd22b98a375bc_sm.jpeg
  • 5499x_8dcd22b9a5b7fb2_sm.jpeg
  • 5499y_8dcd22b9c180621_sm.jpeg
  • 5499z_8dcd22b9df93d8e_sm.jpeg
  • 5499A_8dcd22b9fd328a5_sm.jpeg

Äldre stickmaskin tidigt 1900-tal i trälåda.

Ej kontrollerad om den är komplett.

Ej funktionstestad.

  • Skick:bruksslitage
  • Storlek:LBH 80x20x20cm

Slagavgift (inkl. moms)20 SEK