373 Äldre telefon videokamera och lådkamera. A229

5473a_8dcd185a7c640f5_med.jpeg
  • 5473a_8dcd185a7c640f5_sm.jpeg
  • 5473b_8dcd185a9a89348_sm.jpeg
  • 5473c_8dcd185ab40419b_sm.jpeg
  • 5473d_8dcd185acdf83f3_sm.jpeg
  • 5473e_8dcd185ae613db5_sm.jpeg
  • 5473f_8dcd185b02f8a10_sm.jpeg
  • 5473g_8dcd185b1fcb9f5_sm.jpeg
  • 5473h_8dcd185b37b59af_sm.jpeg
  • 5473i_8dcd185b504dc96_sm.jpeg
  • 5473j_8dcd185b6742b82_sm.jpeg

Eumig 23 XL videokamera, Teli telefon, Braun Reporter lådkamera.

Ej testad.

  • Skick:åldersslitage
  • Storlek:lådkamera ca LBH 8,5x13x12

Slagavgift (inkl. moms)20 SEK