531 Äldre tvättställ. B261

5565c_8dcd2efee7b652d_med.jpeg
  • 5565c_8dcd2efee7b652d_sm.jpeg
  • 5565b_8dcd2efec818712_sm.jpeg
  • 5565a_8dcd2efeac1bd3f_sm.jpeg
  • 5565d_8dcd2eff0365d2b_sm.jpeg
  • 5565e_8dcd2eff1ad97c2_sm.jpeg
  • 5565f_8dcd2eff3353e02_sm.jpeg
  • 5565g_8dcd2eff4a9b6d7_sm.jpeg
  • 5565h_8dcd2eff64bd74b_sm.jpeg
  • 5565i_8dcd2eff7ab5457_sm.jpeg

  • Skick:bruksslitage
  • Storlek:LBH 43x38x148cm
  • Proveniens:Har suttit i Ålsta byskola (bredvid näs kyrka) Fåker

Slagavgift (inkl. moms)20 SEK