1226 Framsida till hörnskåp 1800-tal Jämtland. B4

4919a_8dcc75c39509a76_med.jpeg
  • 4919a_8dcc75c39509a76_sm.jpeg
  • 4919b_8dcc75c3b1a5ceb_sm.jpeg
  • 4919c_8dcc75c3cc59973_sm.jpeg
  • 4919d_8dcc75c3e9bb790_sm.jpeg
  • 4919e_8dcc75c407ad33f_sm.jpeg
  • 4919f_8dcc75c42462daa_sm.jpeg
  • 4919g_8dcc75c43aeb0ae_sm.jpeg
  • 4919h_8dcc75d11553837_sm.jpeg

Originalmålat.

  • Skick:bruksslitage
  • Storlek:LH 80x103,5cm

Slagavgift (inkl. moms)20 SEK