325 Fyndlåda nysilverbestick skålar m.m. B147

5716a_8dcd62de427b80f_med.jpeg
  • 5716a_8dcd62de427b80f_sm.jpeg
  • 5716b_8dcd62de54bb3b2_sm.jpeg
  • 5716c_8dcd62de6e01ff0_sm.jpeg
  • 5716d_8dcd62de823a528_sm.jpeg
  • 5716e_8dcd62de97702e4_sm.jpeg
  • 5716f_8dcd62deacf970b_sm.jpeg
  • 5716g_8dcd62dec619746_sm.jpeg
  • 5716h_8dcd62dedda675b_sm.jpeg
  • 5716i_8dcd62def2d9d84_sm.jpeg
  • 5716j_8dcd62df0734024_sm.jpeg
  • 5716k_8dcd62df1ff177e_sm.jpeg
  • 5716l_8dcd62df36e4fba_sm.jpeg
  • 5716m_8dcd62df4b7a409_sm.jpeg
  • 5716n_8dcd62df60f183a_sm.jpeg
  • 5716o_8dcd62df756dc87_sm.jpeg
  • 5716p_8dcd62df8c0dca4_sm.jpeg
  • 5716q_8dcd62dfa32fa37_sm.jpeg
  • 5716r_8dcd62dfb91f01a_sm.jpeg
  • 5716s_8dcd62dfcb6608e_sm.jpeg
  • 5716t_8dcd62dfde74fd1_sm.jpeg
  • 5716u_8dcd62dff6b29ce_sm.jpeg
  • 5716v_8dcd62e00e7333c_sm.jpeg
  • 5716x_8dcd62e0247c4f3_sm.jpeg
  • 5716y_8dcd62e03844d15_sm.jpeg
  • 5716z_8dcd62e050acbfa_sm.jpeg
  • 5716A_8dcd62e08cc9ff2_sm.jpeg
  • 5716B_8dcd62e0b612e5c_sm.jpeg

Stämplar finns "A. Erik SSO N PR. NS" m.m.

  • Skick:slitage finns
  • Storlek:kanna H27cm

Slagavgift (inkl. moms)20 SEK