500 Husqvarna symaskinsbord med symaskin. B251

5555a_8dcd2682877ba1a_med.jpeg
  • 5555a_8dcd2682877ba1a_sm.jpeg
  • 5555b_8dcd26829f07dfe_sm.jpeg
  • 5555c_8dcd2682b58924a_sm.jpeg
  • 5555d_8dcd2682c970710_sm.jpeg
  • 5555e_8dcd2682e369014_sm.jpeg
  • 5555f_8dcd2682fac193e_sm.jpeg
  • 5555g_8dcd2683103d97b_sm.jpeg
  • 5555h_8dcd268324f3cce_sm.jpeg
  • 5555i_8dcd26833fa11f0_sm.jpeg
  • 5555j_8dcd2683549c9fb_sm.jpeg
  • 5555k_8dcd26836970006_sm.jpeg
  • 5555l_8dcd2885e7b9adb_sm.jpeg
  • 5555l_8dcd26837ee652a_sm.jpeg
  • 5555n_8dcd2683a45ab6e_sm.jpeg

  • Skick:slitage/skador
  • Storlek:LBH 84x43x100cm

Slagavgift (inkl. moms)20 SEK