374 Silver fickur. A162

5233a_8dccd9322841e0a_med.jpeg
  • 5233a_8dccd9322841e0a_sm.jpeg
  • 5233b_8dccd9324565f7b_sm.jpeg
  • 5233c_8dccd9325f4dd90_sm.jpeg
  • 5233d_8dccd9327869704_sm.jpeg
  • 5233e_8dccd9328c98b0d_sm.jpeg
  • 5233f_8dccd932a2c297d_sm.jpeg
  • 5233g_8dccd932be1e0a2_sm.jpeg
  • 5233h_8dccd932d632d67_sm.jpeg
  • 5233i_8dccd932ee9c9a9_sm.jpeg
  • 5233j_8dccd93308b8308_sm.jpeg
  • 5233k_8dccd93326a6d09_sm.jpeg
  • 5233l_8dccd933420e218_sm.jpeg

Märkt med "0,800 112690 R".

  • Skick:repor på urtavla samt bruksslitage
  • Storlek:Ø5,5cm
  • Vikt:104.2

Slagavgift (inkl. moms)20 SEK