616 Äldre fårsaxar/ullsaxar sockertång m.m. D82

8448a_8dcef60727e8bcb_med.jpeg
  • 8448a_8dcef60727e8bcb_sm.jpeg
  • 8448b_8dcef60740ac8c0_sm.jpeg
  • 8448c_8dcef6075738b1f_sm.jpeg
  • 8448d_8dcef6076b11230_sm.jpeg
  • 8448e_8dcef6077fd40b7_sm.jpeg
  • 8448f_8dcef60796eb264_sm.jpeg
  • 8448g_8dcef607afa390f_sm.jpeg
  • 8448h_8dcef607c929334_sm.jpeg
  • 8448i_8dcef607dfd8279_sm.jpeg
  • 8448j_8dcef607f6775f3_sm.jpeg
  • 8448k_8dcef6080e9684b_sm.jpeg

Stämplar finns "C.T.F." "A1 E P N X".

  • Skick:bruksslitage
  • Storlek:största saxen L26cm

Slagavgift (inkl. moms)20 SEK