902 Kista med metallbeslag. B117

7164a_8dce9c90132c64a_med.jpeg
  • 7164a_8dce9c90132c64a_sm.jpeg
  • 7164b_8dce9c9030631d4_sm.jpeg
  • 7164c_8dce9c904e6b600_sm.jpeg
  • 7164d_8dce9c906c9d372_sm.jpeg
  • 7164e_8dce9c908896802_sm.jpeg
  • 7164f_8dce9c90a94c9ab_sm.jpeg
  • 7164g_8dce9c90c8d9786_sm.jpeg
  • 7164h_8dce9c90e759a7a_sm.jpeg
  • 7164i_8dce9c910552c8c_sm.jpeg
  • 7164j_8dce9c912964d7e_sm.jpeg

  • Skick:slitage och repor
  • Storlek:LBH 60x37x42cm

Slagavgift (inkl. moms)20 SEK