205 Snickarbänk. B64

6922a_8dce6ad8d2bc9d2_med.jpeg
  • 6922a_8dce6ad8d2bc9d2_sm.jpeg
  • 6922b_8dce6ad8f893b75_sm.jpeg
  • 6922c_8dce6ad91a587e8_sm.jpeg
  • 6922d_8dce6ad9372d556_sm.jpeg
  • 6922e_8dce6ad95715903_sm.jpeg
  • 6922f_8dce6ad9742173d_sm.jpeg
  • 6922g_8dce6ad99123908_sm.jpeg
  • 6922h_8dce6ad9ad83f50_sm.jpeg
  • 6922i_8dce6ad9cb2f425_sm.jpeg
  • 6922j_8dce6ad9ec4fb17_sm.jpeg
  • 6922l_8dce6ada2409e4a_sm.jpeg
  • 6922m_8dce6ada4278354_sm.jpeg
  • 6922n_8dce6ada60866e2_sm.jpeg

  • Skick:slitage och skador finns
  • Storlek:LBH 235x70x75cm

Slagavgift (inkl. moms)20 SEK