796 Spjut yxa pilar m.m. A242

7106a_8dce911eb53360f_med.jpeg
  • 7106a_8dce911eb53360f_sm.jpeg
  • 7106b_8dce911ecdd3eb2_sm.jpeg
  • 7106c_8dce911eeacea8f_sm.jpeg
  • 7106d_8dce911f04c3055_sm.jpeg
  • 7106e_8dce911f213d9f5_sm.jpeg
  • 7106f_8dce911f3ada8ac_sm.jpeg
  • 7106g_8dce911f52015a2_sm.jpeg
  • 7106h_8dce911f6a4da32_sm.jpeg
  • 7106i_8dce911f87cc233_sm.jpeg
  • 7106j_8dce911fa07586c_sm.jpeg
  • 7106k_8dce911fb7fd172_sm.jpeg
  • 7106l_8dce911fd20c9c3_sm.jpeg
  • 7106m_8dce911fe94dda4_sm.jpeg

Antal se bild 1.

  • Skick:slitage/skador finns
  • Storlek:L110cm

Slagavgift (inkl. moms)20 SEK