694 2st Äldre lokor. B189

9516a_8dd03bab86d2eda_med.jpeg
  • 9516a_8dd03bab86d2eda_sm.jpeg
  • 9516b_8dd03bab95fc6c2_sm.jpeg
  • 9516c_8dd03baba5e7b0a_sm.jpeg
  • 9516d_8dd03babb6f8a74_sm.jpeg
  • 9516e_8dd03babc77daeb_sm.jpeg
  • 9516f_8dd03babd6dd7db_sm.jpeg
  • 9516g_8dd03babe69268d_sm.jpeg
  • 9516h_8dd03babf63bd7c_sm.jpeg
  • 9516i_8dd03bac05ae44a_sm.jpeg
  • 9516j_8dd03bac142186e_sm.jpeg
  • 9516k_8dd03bac23d89ca_sm.jpeg
  • 9516l_8dd03bac331d08a_sm.jpeg
  • 9516m_8dd03bac432424f_sm.jpeg
  • 9516n_8dd03bac52aaa93_sm.jpeg
  • 9516o_8dd03bac60dd632_sm.jpeg
  • 9516p_8dd03bac6ef873d_sm.jpeg
  • 9516q_8dd03bac7d21c3d_sm.jpeg

  • Skick:slitage/skador
  • Storlek:L67cm

Köparprovision (inkl. moms)15%
Slagavgift (inkl. moms)25 SEK