190 3st Nålmärken skyttemärken m.m. A137

9738a_8dd0574fb4bac71_med.jpeg
  • 9738a_8dd0574fb4bac71_sm.jpeg
  • 9738b_8dd0574fc3997c3_sm.jpeg
  • 9738c_8dd0574fd33d3c9_sm.jpeg
  • 9738d_8dd0574fe2ee707_sm.jpeg
  • 9738e_8dd0574ff22196b_sm.jpeg
  • 9738f_8dd0575000ccbf7_sm.jpeg
  • 9738g_8dd057500fc2a41_sm.jpeg
  • 9738h_8dd057501d7d5b9_sm.jpeg

Mittersta märket stämplat med "S&CO Kattfoten S i sexkant H9".

  • Skick:slitage finns
  • Vikt:18

Köparprovision (inkl. moms)15%
Slagavgift (inkl. moms)25 SEK