234 Chiffonjé. B224

9551a_8dd03df2cdf23c2_med.jpeg
  • 9551a_8dd03df2cdf23c2_sm.jpeg
  • 9551b_8dd03df2eb7c232_sm.jpeg
  • 9551c_8dd03df30966116_sm.jpeg
  • 9551d_8dd03df3195b530_sm.jpeg
  • 9551e_8dd03df32bad3fe_sm.jpeg
  • 9551f_8dd03df345901da_sm.jpeg
  • 9551g_8dd03df36089aa6_sm.jpeg
  • 9551h_8dd03df3704fdb3_sm.jpeg
  • 9551i_8dd03df380558c5_sm.jpeg
  • 9551j_8dd03df39267070_sm.jpeg
  • 9551k_8dd03df3a298667_sm.jpeg
  • 9551l_8dd03df3be56cf6_sm.jpeg
  • 9551m_8dd03df3d299a07_sm.jpeg
  • 9551n_8dd03df3eb93ad8_sm.jpeg

Nycklar finns

  • Skick:bruksslitage, lätta skador
  • Storlek:LBH 97x43x140cm

Köparprovision (inkl. moms)15%
Slagavgift (inkl. moms)25 SEK