494 Pearl D-930 Drum Throne trumstol/pall. B123

9175a_8dcfff38a3f31cb_med.jpeg
  • 9175a_8dcfff38a3f31cb_sm.jpeg
  • 9175b_8dcfff38b24cf27_sm.jpeg
  • 9175c_8dcfff38bf4129f_sm.jpeg
  • 9175d_8dcfff38cd7e9de_sm.jpeg
  • 9175e_8dcfff38dc24686_sm.jpeg
  • 9175f_8dcfff38f39dd0b_sm.jpeg
  • 9175g_8dcfff3901fb6cc_sm.jpeg
  • 9175h_8dcfff39105f149_sm.jpeg
  • 9175i_8dcfff39274dc0a_sm.jpeg
  • 9175j_8dcfff3936b6d3d_sm.jpeg

  • Skick:nagg och repor finns på sits
  • Storlek:H50cm Ø30cm

Köparprovision (inkl. moms)15%
Slagavgift (inkl. moms)25 SEK