252 Soffbord. B242

9569a_8dd047d60eb123e_med.jpeg
  • 9569a_8dd047d60eb123e_sm.jpeg
  • 9569b_8dd047d6295fda3_sm.jpeg
  • 9569c_8dd047d64806782_sm.jpeg
  • 9569d_8dd047d662080c0_sm.jpeg
  • 9569e_8dd047d67274abf_sm.jpeg
  • 9569f_8dd047d68324383_sm.jpeg
  • 9569g_8dd047d693f062e_sm.jpeg
  • 9569h_8dd047d6a3d9b53_sm.jpeg
  • 9569i_8dd047d6bf641ab_sm.jpeg
  • 9569j_8dd047d6db6f4ed_sm.jpeg
  • 9569k_8dd047d6f478dc8_sm.jpeg

  • Skick:bruksslitage/repor
  • Storlek:LBH 130x52x55cm

Köparprovision (inkl. moms)15%
Slagavgift (inkl. moms)25 SEK