265 Toarpskrona tavlor galgar m.m. BC255

9596a_8dd048c7b0b543a_med.jpeg
  • 9596a_8dd048c7b0b543a_sm.jpeg
  • 9596b_8dd048c7cea2e81_sm.jpeg
  • 9596c_8dd048c7ec18091_sm.jpeg
  • 9596d_8dd048c7ffcacaf_sm.jpeg
  • 9596e_8dd048c8100a755_sm.jpeg
  • 9596f_8dd048c826a6e05_sm.jpeg
  • 9596g_8dd048c835fab09_sm.jpeg
  • 9596h_8dd048c844bdb46_sm.jpeg
  • 9596i_8dd048c853ec4e4_sm.jpeg
  • 9596j_8dd048c863ec6a3_sm.jpeg
  • 9596k_8dd048c8752de29_sm.jpeg
  • 9596l_8dd048c88ddf8ed_sm.jpeg
  • 9596m_8dd048c8a673461_sm.jpeg
  • 9596n_8dd048c8b5e5075_sm.jpeg
  • 9596o_8dd048c8d026873_sm.jpeg
  • 9596p_8dd048c8dfdede0_sm.jpeg
  • 9596q_8dd048c8f02044b_sm.jpeg
  • 9596r_8dd048c901844e8_sm.jpeg
  • 9596s_8dd048c911cccbf_sm.jpeg
  • 9596t_8dd048c9214c8da_sm.jpeg
  • 9596u_8dd048c93039b7f_sm.jpeg
  • 9596v_8dd048c93f49aad_sm.jpeg
  • 9596x_8dd048c957ae5d5_sm.jpeg

Antal se bild 1.

En tavla signerad "R Ekman 1936".

Rörstrand Gustavsberg tallrikar/fat.

  • Skick:bruksslitage kan finnas
  • Storlek:Toarpskrona H17cm Ø18cm

Köparprovision (inkl. moms)15%
Slagavgift (inkl. moms)25 SEK