875 Tråg. B282

9800a_8dd07c5166b5b99_med.jpeg
  • 9800a_8dd07c5166b5b99_sm.jpeg
  • 9800b_8dd07c517a982dd_sm.jpeg
  • 9800c_8dd07c5197bcab4_sm.jpeg
  • 9800d_8dd07c51aaa9a22_sm.jpeg
  • 9800e_8dd07c51bbb3c3b_sm.jpeg
  • 9800f_8dd07c51d50f9f2_sm.jpeg
  • 9800g_8dd07c51ed91402_sm.jpeg

Allmoge. Se bilder.

  • Skick:slitage/skador
  • Storlek:LBH 48x36x16cm

Köparprovision (inkl. moms)15%
Slagavgift (inkl. moms)25 SEK