23 Äldre garnvinda / knäpphärvel iNB. B24

24a_8dc6f2550833595_med.jpeg
  • 24a_8dc6f2550833595_sm.jpeg
  • 24b_8dc6f2550cc4909_sm.jpeg
  • 24c_8dc6f25511a27fc_sm.jpeg
  • 24d_8dc6f25515df150_sm.jpeg
  • 24e_8dc6f2551ae80ff_sm.jpeg
  • 24f_8dc6f255227f7ff_sm.jpeg
  • 24g_8dc6f2552a1b871_sm.jpeg
  • 24h_8dc6f2553122fcc_sm.jpeg

Är signerad iNB se bilder.

  • Skick:Bruksslitage
  • Storlek:Höjd 60cm

Slagavgift (inkl. moms)20 SEK