47 Äldre Kontorsstol i trä. B48

49a_8dc6e9b84f0c911_med.jpeg
  • 49a_8dc6e9b84f0c911_sm.jpeg
  • 49b_8dc6e9b85a132a9_sm.jpeg
  • 49c_8dc6e9b863b068a_sm.jpeg
  • 49d_8dc6e9b86ed4d89_sm.jpeg
  • 49e_8dc6e9b879214b9_sm.jpeg
  • 49f_8dc6e9b87ec471c_sm.jpeg
  • 49g_8dc6e9b8850ab74_sm.jpeg
  • 49h_8dc6e9b88e789e2_sm.jpeg
  • 49i_8dc6e9b898c701d_sm.jpeg
  • 49j_8dc6e9b8a2bbcb1_sm.jpeg
  • 49k_8dc6e9b8ad4dfaa_sm.jpeg
  • 49l_8dc6e9b8b88319b_sm.jpeg
  • 49m_8dc6e9b8c2cde7f_sm.jpeg
  • 49n_8dc6e9b8ce0f72a_sm.jpeg
  • 49o_8dc6e9b8d942c4d_sm.jpeg
  • 49p_8dc6e9b8e36d236_sm.jpeg
  • 49q_8dc6e9b8ee44c94_sm.jpeg
  • 49r_8dc6e9b8f864614_sm.jpeg
  • 49s_8dc6e9b901dbf66_sm.jpeg
  • 49t_8dc6e9b90b506cf_sm.jpeg

  • Skick:Bruksslitage kan finnas.
  • Storlek:Max mått LBH 61x48x88/100cm
  • Proveniens:Ska ha tillhört Karl von Essen i Brunflo. Tidigt 1900-tal

Slagavgift (inkl. moms)20 SEK