394 Laggkärl Grönt A78

398a_8dc780b3d6ac3a6_med.jpeg
  • 398a_8dc780b3d6ac3a6_sm.jpeg
  • 398b_8dc780b3dec4efb_sm.jpeg
  • 398c_8dc780b3e5b102e_sm.jpeg
  • 398d_8dc780b3ec6bcfe_sm.jpeg
  • 398e_8dc780b3f365921_sm.jpeg
  • 398f_8dc780b3fd56e32_sm.jpeg
  • 398g_8dc780b4058f054_sm.jpeg
  • 398h_8dc780b40e4a21d_sm.jpeg

Stämplad se bilder.

  • Skick:Bruksslitage kan finnas.
  • Storlek:H14cm Ø32cm

Slagavgift (inkl. moms)20 SEK