203 Ljusstake Orrefors Sweden m.m. A2

206a_8dc740da25758e6_med.jpeg
  • 206a_8dc740da25758e6_sm.jpeg
  • 206b_8dc740da2f91b53_sm.jpeg
  • 206c_8dc740da3b4800b_sm.jpeg
  • 206d_8dc740da44fd4ea_sm.jpeg
  • 206e_8dc740da4e2b4cf_sm.jpeg
  • 206f_8dc740da5911f91_sm.jpeg
  • 206g_8dc740da62c1bef_sm.jpeg
  • 206h_8dc740da6c89c9d_sm.jpeg
  • 206i_8dc740da756da86_sm.jpeg
  • 206j_8dc740da7e794ad_sm.jpeg
  • 206k_8dc740da8bcae8b_sm.jpeg
  • 206l_8dc740da95a625c_sm.jpeg
  • 206m_8dc740da9e473aa_sm.jpeg
  • 206n_8dc740daa80726b_sm.jpeg
  • 206o_8dc740dab24feb5_sm.jpeg
  • 206p_8dc740dabb8dc06_sm.jpeg

Skador finns se bilder.

Antal se bild 1

  • Skick:Bruksslitage kan finnas.
  • Storlek:blå vas H19cm

Slagavgift (inkl. moms)20 SEK