344 Schelén Ljusplåt / Vägglampett mässing. A27

348a_8dc76420188802d_med.jpeg
  • 348a_8dc76420188802d_sm.jpeg
  • 348b_8dc7642023a5236_sm.jpeg
  • 348c_8dc76420312e2d1_sm.jpeg
  • 348d_8dc764203f9cb81_sm.jpeg
  • 348e_8dc764204a629fe_sm.jpeg
  • 348f_8dc7642055c4fe8_sm.jpeg
  • 348g_8dc7642061c1418_sm.jpeg
  • 348h_8dc764206c68b04_sm.jpeg
  • 348i_8dc76420798cf09_sm.jpeg
  • 348j_8dc764208431a8f_sm.jpeg
  • 348k_8dc764208ef0af6_sm.jpeg
  • 348l_8dc764209a79ddb_sm.jpeg
  • 348m_8dc76420a52d9da_sm.jpeg

Är signerad se bilder.

  • Skick:Bruksslitage kan finnas.
  • Storlek:LH 14,5x40cm

Slagavgift (inkl. moms)20 SEK