809 Vas/blomvas Upsala EKEBY UE 70/6. G174

809a_8dc7bcdf8764c7d_med.jpeg
  • 809a_8dc7bcdf8764c7d_sm.jpeg
  • 809b_8dc7bcdf91ac1e2_sm.jpeg
  • 809c_8dc7bcdf9b433c4_sm.jpeg
  • 809d_8dc7bcdfa6ac888_sm.jpeg
  • 809e_8dc7bcdfb0fb91a_sm.jpeg
  • 809f_8dc7bcdfbd12757_sm.jpeg
  • 809g_8dc7bcdfc5d3bb2_sm.jpeg
  • 809h_8dc7bcdfcfb696e_sm.jpeg
  • 809i_8dc7bcdfdbcd5c4_sm.jpeg

  • Skick:bruksslitage skador under.
  • Storlek:H2cm Ø8cm

Slagavgift (inkl. moms)20 SEK