746 Volvo ambulans Made in Finland. A176

746a_8dc7bbdf4f040db_med.jpeg
  • 746a_8dc7bbdf4f040db_sm.jpeg
  • 746b_8dc7bbdf57c5372_sm.jpeg
  • 746c_8dc7bbdf6093e93_sm.jpeg
  • 746d_8dc7bbdf6a44ba4_sm.jpeg
  • 746e_8dc7bbdf7403e0a_sm.jpeg
  • 746f_8dc7bbdf8001e95_sm.jpeg
  • 746g_8dc7bbdf89d7773_sm.jpeg
  • 746h_8dc7bbdf92513b6_sm.jpeg
  • 746i_8dc7bbdf9b2a37f_sm.jpeg
  • 746j_8dc7bbdfa5e438e_sm.jpeg
  • 746k_8dc7bbdfaff48db_sm.jpeg
  • 746l_8dc7bbdfba4e093_sm.jpeg
  • 746m_8dc7bbdfc420e16_sm.jpeg
  • 746n_8dc7bbdfcdf1a42_sm.jpeg
  • 746o_8dc7bbdfd9dfd06_sm.jpeg
  • 746p_8dc7bbdfe327bcf_sm.jpeg
  • 746q_8dc7bbdfedd3b7b_sm.jpeg

se bilder.

  • Skick:Bruksslitage med skador
  • Storlek:LBH 24x8,5x7cm

Slagavgift (inkl. moms)20 SEK