1571 Diverse målningar och tryck. M80

2394a_8dc9750078eb1e9_med.jpeg
  • 2394a_8dc9750078eb1e9_sm.jpeg
  • 2394b_8dc97500958a9a8_sm.jpeg
  • 2394c_8dc97500af60936_sm.jpeg
  • 2394d_8dc97500c5ddafb_sm.jpeg
  • 2394e_8dc97500d909055_sm.jpeg
  • 2394f_8dc97500f24d026_sm.jpeg
  • 2394g_8dc975010e7d011_sm.jpeg
  • 2394h_8dc9750126c401c_sm.jpeg
  • 2394i_8dc9750141abfef_sm.jpeg
  • 2394j_8dc975015a92908_sm.jpeg
  • 2394k_8dc975017578792_sm.jpeg
  • 2394l_8dc97501958b4e6_sm.jpeg
  • 2394m_8dc97501ad35038_sm.jpeg

En målning signerad "Kerstin Edwall -58".

  • Skick:bruksslitage kan finnas

Slagavgift (inkl. moms)20 SEK