435 Målning (eiffeltornet) Marice Girard. M78

2200a_8dc952298a12c34_med.jpeg
  • 2200a_8dc952298a12c34_sm.jpeg
  • 2200b_8dc95229a50b65b_sm.jpeg
  • 2200c_8dc95229be7a5f5_sm.jpeg
  • 2200d_8dc95229d7b41c8_sm.jpeg
  • 2200e_8dc95229f2bd8f7_sm.jpeg
  • 2200f_8dc9522a1141e41_sm.jpeg

Är signerad se bilder.

  • Skick:bruksslitage kan finnas
  • Storlek:LH 27,5x35,5cm

Slagavgift (inkl. moms)20 SEK