21 Carl Stenshammar signerad oljemålning Morgondimma 57x48,5cm. M16

5536a_8dcd25694a10c7b_med.jpeg
  • 5536a_8dcd25694a10c7b_sm.jpeg
  • 5536b_8dcd25696eaac2b_sm.jpeg
  • 5536c_8dcd2569908a31b_sm.jpeg
  • 5536d_8dcd2569b0f7bef_sm.jpeg
  • 5536e_8dcd2569d135ecb_sm.jpeg
  • 5536f_8dcd2569f038458_sm.jpeg
  • 5536g_8dcd256a0ed1cf8_sm.jpeg

  • Skick:lätt slitage/nagg på ram
  • Storlek:LH 57x48,5cm

Slagavgift (inkl. moms)20 SEK
*Följerätt tillkommer