2024-09-22 Webauktion Tandsbyn Jämtland
VW Passat V6 4-Motion, Clark truck, Cyklar, Märklin Lok, räls, gjutjärn, bokmärken, klippdockor, Pallar, Jämtälgar silver mm
Flera objekt tillkommer till & med 2024-09-20
Visningstid Lördag 21/9 kl 09:00-10:00
Extra öppet för utlämning av varor V39.
- TavlorRensa filter
1344
Stig Sjöberg akvarell signerad 49,5x72,5cm. M6/
SlutprisInga bud
1345
2st Tryck (troll) 36x46cm. M16/
SlutprisInga bud
1346
Tavelram. M21/
Slutpris50 SEK
1347
Signerad och daterad akvarell (Åreskutan) 37,5x32,5cm. M23/
SlutprisInga bud
1358
Oljemålning (person och landskap) 75,5x56cm. M34/
Slutpris1 SEK
1364
Etsning L.O Gerdin -75 47x35cm. M63/
SlutprisInga bud
1371
Påbörjad målning änder. M26/
SlutprisInga bud
1372
Tryck (lax). M61/
SlutprisInga bud
1408
Tavla (bro). M34/
Slutpris30 SEK
1411
Signerad målning (träd och himmel) 61,5x64,5cm. M5/
Slutpris30 SEK
1413
Tavelram svart. M20/
Slutpris1 SEK
1414
Oljemålning (udde) 46x38cm. M25/
SlutprisInga bud
1412
Oljemålning (båt) 149x39cm. M8/
Slutpris40 SEK
1466
Rhodin oljemålning (vinterlandskap) 75,5x61cm. M33/
Slutpris4 SEK
1483
Tryck på duk (fjäder) 50x70cm. M43/
Slutpris1 SEK
1484
Rolf Lidberg tryck i ram29,5x23,5cm. M45/
Slutpris1 SEK
1486
Karl Pontelius olja på pannå (landskap) 56x49cm. M58/
Slutpris1 SEK