119 Signerad akvarell (sittande kvinna) 19x38cm. M37

7019a_8dce82e5b62eab1_med.jpeg
  • 7019a_8dce82e5b62eab1_sm.jpeg
  • 7019b_8dce82e5d1f20d2_sm.jpeg
  • 7019c_8dce82e5edc7758_sm.jpeg
  • 7019d_8dce82e60a18414_sm.jpeg

Signatur finns.

  • Skick:bra skick
  • Storlek:LH 19x38cm

Slagavgift (inkl. moms)20 SEK
*Följerätt tillkommer