2024-10-27 Webauktion Tandsbyn Jämtland

Det tillkommer flera objekt till & med 2024-10-25 Då även sluttiderna sätts.

Extra öppet för utlämning av varor V44.

Inkludera avslutade föremål
5d 3h
Per Julius signerad färglitografi (sjö) 59x47cm. M42
9
Aktuellt bud50 SEK
5d 3h
1974 Chevrolet Caprice 81x46cm plansch. M43
12
Startbud50 SEK
5d 3h
1974 Chevrolet Malibu classic 81x46cm plansch. M44
13
Startbud50 SEK
5d 3h
1974 Chevrolet Impala Custom Coupe 81x46cm plansch. M45
16
Startbud50 SEK
5d 3h
Diverse tryck foton m.m. B271
47
Diverse tryck foton m.m. B271
Startbud50 SEK
5d 3h
Ernst Rasmussen signerad litografi (stilleben) 65,5x45cm. M13
59
Startbud50 SEK
5d 3h
Teckning krita 72x55,5cm. M14
60
Teckning krita 72x55,5cm. M14
Startbud50 SEK
5d 3h
4st Acke Åslund tryck (hästar) 45x30cm. M7
63
Aktuellt bud70 SEK
5d 3h
G. Löwenmark signerad teckning (skepp) 31,5x40,5cm. M8
64
Startbud50 SEK
5d 3h
Marc Chagal tryck The Acrobat 50x75cm. M15
66
Aktuellt bud50 SEK
5d 3h
Jean Skoglund signerad etsning (sjö) 64x50cm. M16
67
Startbud50 SEK
5d 3h
Signerad etsning Lofoten 64x49cm. M17
73
Aktuellt bud50 SEK
5d 3h
Igge Karlson signerad färlitografi (kvinna i landskap) 47,5x63cm. M18
75
Aktuellt bud50 SEK
5d 3h
Signerad etsning (herrgård) 47,5x59cm. M19
80
Startbud50 SEK
5d 3h
Mona Starfelt signerad färglitografi (personer i skog) 59x42cm. M20
81
Startbud50 SEK
5d 3h
Robert Högfeldt tryck (troll) 49x38cm. M21
97
Startbud50 SEK
5d 3h
Jens Peter Helge Hansen signerad litografi 49x36cm. M22
100
Startbud50 SEK
5d 3h
Ernst Hällgren signerad etsning "Gårds Interiör" 39x49cm. M23
109
Startbud50 SEK
5d 3h
Signerad etsning (äldre gata)35x48,5cm. M24
110
Startbud50 SEK
5d 3h
Göran Boström litografi 53,5x42cm. M9
111
Aktuellt bud50 SEK
5d 3h
Målning signerad (blomma?) 43x53cm. M10
112
Startbud50 SEK
5d 3h
Lizzie Olsson Arle signerad färglitografi "Resa i Medvind" 46x38,5cm. M25
113
Startbud50 SEK
5d 3h
Theddy Skog signerad etsning "Kattgränd"45,5x37,5cm. M26
114
Aktuellt bud50 SEK
5d 3h
Theddy Skog signerad etsning "Pelikan, Slussen" 42,5x35,5cm. M27
117
Aktuellt bud50 SEK
5d 3h
Uno Stallarholm signerad etsning (brovalv, Florens) 45x35cm. M28
118
Startbud50 SEK
5d 3h
Signerad akvarell (sittande kvinna) 19x38cm. M37
119
Startbud50 SEK
5d 3h
Jean Skoglund signerad etsning "Vårbäcken" 34x43cm. M29
122
Startbud50 SEK
5d 3h
Signerad etsning "Fjällgatan"41,5x33cm. M30
123
Startbud50 SEK
5d 3h
Signerad etsing "Kungsklippan" 41x31cm. M31
128
Startbud50 SEK
5d 3h
Eric Hemmingson akvarell (landskap) 48,5x38,5cm. M38
130
Startbud50 SEK
5d 3h
Willem Swidde Rosersbergs slott kopparstick 45x30cm. M32
132
Startbud50 SEK
5d 3h
Signerad färglitografi (stad) 47,5x38cm. M33
135
Startbud50 SEK
5d 3h
Nikolai Astrup träsnitt Kapellanen og prestedatteren 38x32cm. M34
139
Aktuellt bud50 SEK
5d 3h
Signerat träsnitt 23x32,5cm. M39
140
Startbud50 SEK
5d 3h
Lotta Hagerman färglitografi "En Melodi" 28x28. M35
143
Startbud50 SEK
5d 3h
A. Jansson signerad etsning "Värmdögatan" 41,5x31cm. M36
146
Startbud50 SEK
5d 3h
Innsbruck pistkarta 50,5x40,5cm. M11
147
Startbud50 SEK
5d 3h
Signerat träsnitt (dansande par) 23x32,5cm. M40
152
Startbud50 SEK
5d 3h
Oljemålning (jägare, räv) 69x56cm. M41
163
Startbud50 SEK
5d 3h
Tryck på duk Madonna Della Segiola 88,5x83,5cm. B69
217
Startbud50 SEK
5d 3h
Curt Fors Stilleben Lito 50/350. M11 (5) /
273
Startbud1 SEK
5d 3h
Godin -68 (landskap) Blandteknik. M23 (5)/
279
Startbud1 SEK
5d 3h
Tryck (lax). M61/
374
Tryck (lax). M61/
Startbud1 SEK
5d 3h
2st Paul Riesser tryck Heineken coca Cola. A47
561
Startbud50 SEK
5d 3h
Signerad litografi (landskap). A169
566
Startbud50 SEK
5d 3h
Johan Leksell signerat silhuettklipp (älg). A170
567
Startbud50 SEK
5d 3h
Johan Leksell signerat silhuettklipp (ridande på häst). A171
582
Startbud50 SEK
5d 3h
Johan Leksell signerat silhuettklipp. A172
583
Startbud50 SEK