110 Signerad etsning (äldre gata)35x48,5cm. M24

7006a_8dce7978d32e339_med.jpeg
  • 7006a_8dce7978d32e339_sm.jpeg
  • 7006b_8dce7978f1dd2f0_sm.jpeg
  • 7006c_8dce797915712ed_sm.jpeg
  • 7006d_8dce797930ec04f_sm.jpeg
  • 7006e_8dce79794f41fbc_sm.jpeg
  • 7006f_8dce79796a452a6_sm.jpeg

Signatur finns.

  • Skick:gott skick
  • Storlek:LH 35x48,5cm

Slagavgift (inkl. moms)20 SEK