2024-10-27 Webauktion Tandsbyn Jämtland
Volvo FL614, Instrument, LP-skivor, hästsaker, keramik mm mm.
Nu är alla objekt ute
Visning Lördag 2024-10-26 kl09:00-10:00.
Extra öppet för utlämning av varor V44.
- Frimärken och VykortRensa filter
343
Frimärken stämplade Nordiska Museet 100år m.m. A447
SlutprisInga bud
347
Äldre frimärken stämplade. A448
SlutprisInga bud
350
Äldre frimärken stämplade. A449
SlutprisInga bud
353
Äldre frimärken stämplade. A450
SlutprisInga bud
356
Äldre frimärken stämplade. A451
SlutprisInga bud
359
Frimärken stämplade. A452
SlutprisInga bud
363
Frimärken stämplade. A453
SlutprisInga bud
366
Frimärken stämplade. A454
SlutprisInga bud
369
Frimärken stämplade 455
SlutprisInga bud
371
Äldre frimärken stämplade Sverige Finland m.m. A360
SlutprisInga bud
372
Frimärken stämplade. A456
SlutprisInga bud
411
Frimärken stämplade Sverige USA. A466
SlutprisInga bud
414
Frimärken stämplade Irland Nederländerna Spanien m.m. A467
SlutprisInga bud
419
Frimärken stämplade Kanada Finland Indien m.m. A468
SlutprisInga bud
422
Frimärken stämplade USA Tyskland Polen m.m. A469
SlutprisInga bud
425
Frimärken stämplade Sverige USA m.m. A470
SlutprisInga bud
428
Frimärken stämplade Australien Cypern Grekland m.m. A471
SlutprisInga bud
432
Frimärken stämplade Sverige Frankrike Tyskland m.m. A472
SlutprisInga bud
435
Frimärken stämplade Sverige Frankrike Japan m.m. A473
SlutprisInga bud
439
Äldre frimärken stämplade Sverige. A474
SlutprisInga bud
442
Frimärken stämplade Sverige. A475
SlutprisInga bud
445
Frimärken stämplade Norge. A476
SlutprisInga bud
448
Frimärken stämplade Norge. A477
SlutprisInga bud
453
Frimärken stämplade Norge. A478
SlutprisInga bud
573
Czeslaw Slania 70år och 1000:e Frimärke. A54
Slutpris50 SEK
574
Diverse frimärken postfriska m.m. A55
Slutpris70 SEK
581
Diverse frimärken Populära Frimärken 1988 m.m. A56
Slutpris70 SEK
582
Resa i Norden och Mare Balticum. A57
SlutprisInga bud
587
Svenska Frimärken 1982 postfriska frimärken m.m. A58
Slutpris60 SEK
589
Våra Frimärksgravörer Post Museum m.m. A59
Slutpris50 SEK
594
Frimärken postfriska kungafamiljen m.m. A60
Slutpris50 SEK
595
Diverse äldre frimärken postfriska. A61
Slutpris50 SEK
600
Postfriska frimärken Volvo PV Saab mm. A62
Slutpris120 SEK
603
Specialfrimärken 1990 Svensk Polarforskning m.m. A63
Slutpris70 SEK
660
3st Frimärkesböcker New Sweden Svensk bilhistoria m.m. A73
SlutprisInga bud
665
En Gåva Till Våra Abonnenter 1989-1990 m.m. A75
SlutprisInga bud
666
Diverse postfriska frimärken Sverige Danmark m.m. A76
SlutprisInga bud
669
Diverse frimärken postfriska och stämplade m.m. A77
SlutprisInga bud
670
Maximkort. A78
SlutprisInga bud
1151
Diverse förstadagsbrev Lantdjur Olof Palme m.m. A59/2
Slutpris50 SEK
1152
Diverse förstadagsbrev Carl XVI Gustaf m.m. A60/2
Slutpris50 SEK
1156
Diverse förstadagsbrev Härliga Tåg. A61/2
Slutpris50 SEK
1160
Diverse förstadagsbrev Snow Hill, Antarktis m.m. A62/2
Slutpris50 SEK
1164
Diverse förstadagsbrev Skansen 100år Sjöfåglar m.m. A63/2
Slutpris50 SEK
1168
Diverse förstadagsbrev Motorcykelsport m.m. A64/2
Slutpris50 SEK
1175
Diverse förstadagsbrev Kultbilar Sveaborg m.m. A65/2
Slutpris50 SEK
1208
Diverse förstadagsbrev Öresundsbron Byggs m.m. A72
Slutpris50 SEK
1227
3st Signerade vykort Rolf Lidberg The Boppers. A214/
Slutpris40 SEK