2024-11-24 Webauktion Tandsbyn Jämtloppan
Nu är alla objekt ute och sluttider är satta.
Ski-Doo Blizzard, sideboard, dalahästar, Volvo FL614, fladdermusfåtölj, Moraklocka, dragspel, hundsläde, skolplanscher, Stig Lindberg, Marianne Westman, porslin allmoge m.m.
Visning Lördag 2024-11-23 kl09:00-10:00.
Extra öppet för utlämning av varor V48.
1297
Korg askkoppar m.m. A461/
Startbud1 SEK
1298
Liljeholmens kanalljus koppar fat skål m.m. A463/
Aktuellt bud1 SEK
1299
Maskin. D146/
Startbud1 SEK
1300
Klockdelar i låda. A464/
Aktuellt bud20 SEK
1301
Frimärken stämplade Sverige USA. A466/
Startbud1 SEK
1302
Frimärken stämplade Irland Nederländerna Spanien m.m. A467/
Startbud1 SEK
1303
Frimärken stämplade Kanada Finland Indien m.m. A468/
Startbud1 SEK
1304
Frimärken stämplade USA Tyskland Polen m.m. A469/
Startbud1 SEK
1305
Frimärken stämplade Sverige USA m.m. A470/
Startbud1 SEK
1306
Frimärken stämplade Australien Cypern Grekland m.m. A471/
Startbud1 SEK
1307
Frimärken stämplade Sverige Frankrike Tyskland m.m. A472/
Startbud1 SEK
1308
Frimärken stämplade Sverige Frankrike Japan m.m. A473/
Startbud1 SEK
1309
Äldre frimärken stämplade Sverige. A474/
Startbud1 SEK
1310
Frimärken stämplade Sverige. A475/
Startbud1 SEK
1311
Frimärken stämplade Norge. A476/
Startbud1 SEK
1312
Frimärken stämplade Norge. A477/
Startbud1 SEK
1313
Frimärken stämplade Norge. A478/
Startbud1 SEK
1314
Skål glas. G98/
Aktuellt bud20 SEK
1315
Åtvidabergs arkivskåp med jalusi. B105
Aktuellt bud220 SEK
1316
G. Faltin signerad tavla tenn 44x59cm. M3
Aktuellt bud70 SEK
1317
Prismor. G26
Aktuellt bud70 SEK
1318
Ull och plast matta grå vit. B33
Startbud70 SEK