81 H.A Signerad tavla med guldram. B83

84a_8dc6f50e520bc4f_med.jpeg
  • 84a_8dc6f50e520bc4f_sm.jpeg
  • 84b_8dc6f50e5f22e91_sm.jpeg
  • 84c_8dc6f50e6adefb6_sm.jpeg
  • 84d_8dc6f50e752cf41_sm.jpeg
  • 84e_8dc6f50e7fd68f0_sm.jpeg
  • 84f_8dc6f50e89c29df_sm.jpeg
  • 84g_8dc6f50e962156e_sm.jpeg
  • 84h_8dc6f50ea1ac776_sm.jpeg
  • 84i_8dc6f50eae5aabb_sm.jpeg
  • 84j_8dc6f50ebb28dc8_sm.jpeg

Är signerad se bilder.

  • Skick:skador på duken finns
  • Storlek:LBH 98x5x79cm

Slagavgift (inkl. moms)20 SEK
*Följerätt tillkommer